Najbliższe wydarzenia
Z ostatniej chwili
2021.06.14
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Animacji Kultury w Zabłudowie ogłasza nabór na stanowiska:

Instruktor (WDK w Rafałówce)
Młodszy instruktor (WDK w Krynickich)
Instruktor - zajęcia artystyczne (MOAK w Zabłudowie)
Instruktor - socjoterapia (MOAK w Zabłudowie)

Wymiar czasu pracy 1/2 etatu dla każdego z poszczególnych stanowisk. Zainteresowani mogą aplikować na 2 stanowiska celem uzyskania pełnego wymiaru pracy.
Dołącz do naszej kadry.

Szczegółowe informacje na BIP MOAK.
http://bip.moak.um.zabludow.wrotapodlasia.pl/ogoszenia_o_naborze/ 

W przypadku problemów z dostępnością BIP prosimy o kliknięcie opcji Zaawansowane i wybrania Otwórz stronę bip.moak.um.zabludow.wrotapodlasia.pl​​​​​​​
2021.08.06
Lipiec to przede wszystkim gorący czas w MOAK.
Po raz kolejny zorganizowane zostały zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży. Liczne wyjazdy, kreatywne zajęcia, zabawy, animacje - to nasza propozycja, by na chwilę oderwać się od komputera i spędzić czas inaczej. To wszystko pod hasłem "Lato z MOAK-iem".
Na początek spotkanie integracyjne, pokaz mody w Panoramie i sesja zdjęciowa. Następnie wyjazdy do kina, na basen, kręgle. Nasi uczestnicy odwiedzili Jurajski Park Dinozaurów, Park Morza Lądy i Oceany w Dorożkach, Epi-Centrum Nauki w Białymstoku. Jedna z grup mogła też wziąć udział w podchodach, gdzie usystematyzowała swoją wiedzę o historii Zabłudowa. Zorganizowano także spotkania z teatrem. Teatr Forma zaprosił w centrum miasta dzieci na spektakl "O tym jak Psi Patrol poznał Cyber-Wiedźmę". Odwiedził nas też znany i lubiany aktor Krzysztof Pilat z Białostockiego Teatru Lalek, który zdradził kilka technik pracy z lalkami. Nie obeszło się bez kreatywnych warsztatów: string art, tworzenia mydełek i kul do kąpieli, malowania krajobrazu na stretchu.
Mamy nadzieję, że każdy znalazł coś dla siebie.​​​​​​​
2021.06.14
Fundacja Hospicjum Proroka Eliasa poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko koordynatora opieki osób zależnych w ramach projektu "Dać to, czego naprawdę potrzeba - To give what is really needed".
Szczegóły w załączniku: 

Back to Top